Úspěchy 


Dne 9. 2. 2018 jsem Berču předala do rukou Gabky Pavlíčkové, zkušené cvičitelk psů, skvělé handlerky a užasného člověka. Berča se se skupinkou psů vydala na dvoudenní Mezinárdní výstavu psů do Nitry.
Berča byla i přes mé prvotní obavy velmi hodná a vybojovala si skvělé výsledky!

Šampion ČMKU

05.02.2018

Beruška získala díky svým vítězstvím nárok na udělení titulu Šampion ČMKU!
Velké dík za to patří mé rodině, protože jen díky jejich podpoře a péči jsme se mohly dostat na jednotlivé výstavy - šoférování až do Mladé Boleslavy, Týnu nad Vltavou, apod.
Díky nim jsme absolvovaly nespočet výstava a Berča vždy zíkala krásné hodnocení. Několik rozhodčích -...

Dne 3. 2. 2018 jsem se vydala s Berčou na několikátou mezidnárodní výstavu psů na BVV. Tím, že je Berča západosibiřská lajka a začíná tedy na "Z" byly jsme úplně poslední v pořadí. I když jsme mohly dorazit ke konci, nepodcenila jsem přípravu a vyjely jsme již ráno. To abychom chytly skvělý místo a měly dobrý výhled na kruh. Díky...

Berča absolvovala několik celodenních výcviků ke zváldnutí výstavního postoje, ale i já jsem se musela přiučit něčemu novému, a proto jsem docházela na hodiny handlingu.

Opět jsme vyrazily velmi brzy ráno tentokrát směrem Mladá Boleslav, kde se konala mezinárodní výstava psů. Ve složení já, Berča, mamka a babička. Dorazily jsme mezi prvními a díky tomu jsme si mohly vybrat místo v blízkosti kruhu. Odkud jsme mohly pozorovat celé dění soutěže.

Velmi brzy ráno jsme celá rodina vyrazili směr Týn nad Vltavou, kde se konala další krajská výstava. Hanlingu jsem se opět ujala já.