Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav

13.08.2017

Opět jsme vyrazily velmi brzy ráno tentokrát směrem Mladá Boleslav, kde se konala mezinárodní výstava psů. Ve složení já, Berča, mamka a babička. Dorazily jsme mezi prvními a díky tomu jsme si mohly vybrat místo v blízkosti kruhu. Odkud jsme mohly pozorovat celé dění soutěže. 

Mé babičce se nejvíce libila Shiba, kterou si opravdu zamilovala. Moje mamka zůstala věrná lajce, konkrétně Berušce, na kterou nedá dopustit a od samého začátku byla jejím favoritem.
Beruška byla i mým favoritem, ale jen do okamžiku, než jsem se setkala s jejími konkurenty. Jednalo se o dva nádherné psy.

A jak Berča dopadla..? 

Berča mne nezkamala ani tentokrát, do kruhu vběhla zcela vyrovnaná, jak je typické pro toto plemeno, za to já jsem šla naprosto vytřepaná a s angínou, ale Berča nic nepoznala a předvedla se v celé své kráse.

Celou soutěž nám akorát kazili diváci, kteří Berču neustále rozrušovali voláním. Ale Berča to ustála a podařlo se jí ve třídě "otevřená" vybojovat hodnocení Výborná1 a tituly CAC, CACIB a BOB. Díky tomu se dostala do závěrečných soutěží, kde ale ve velké konkurenci neuspěla.

Berča mne nezklamala ani tentokrát

Handling: já
Rozhodčí: paní Zdenka Jílková