Mezinárodní výstava psů Brno

04.02.2018

Dne 3. 2. 2018 jsem se vydala s Berčou na několikátou mezidnárodní výstavu psů na BVV. Tím, že je Berča západosibiřská lajka a začíná tedy na "Z" byly jsme úplně poslední v pořadí. I když jsme mohly dorazit ke konci, nepodcenila jsem přípravu a vyjely jsme již ráno. To abychom chytly skvělé místo a měly dobrý výhled na kruh. Díky tomu jsem zhlédla velké množství pejsků, Beruška to samozřejmě skoro celé prospala.
Jelikož já jsem hrozná stresařka a Berče bych to nejspíš pokazila tím, jak bych se klepala, tak jsem poprosila o předvedení zkušenou osobu, která má s předváděním několikatileté zkušenosti. Děkujeme, Gábi, za skvělý výsledek!

Výsledky:
Rozhodčí: pan Klein Jean-Claude
Třída: třída otevřená
V1, CAC, CACIB, BOS
Handling: paní Gabriela Pavlíčková


Dne 4.2. 2018 jsme s Berčou o něco později než přdcházející den vyrazily na druhý výstavní den, přijely jsme krátce po začátku výstavy a dlouho jsem hledaly vhodné místo, tak aby se Beruška mohla natáhnout a nemusela stát. Našla jsme ho asi po hodině čekání...

Opět jsem poprosila Gabku, zda by mi Berču předvedla, souhlasila a já jsem jí za to moc vděčná, protože Berča získala díky svým vítězstvím nárok na titul Šampion ČMKU! Děkujeme moc!

Výsledky:
Rozhodčí: paní Zdenka Jílková
Třída: třída otevřená
V1, CAC, CACIB, BOS
Handling: paní Gabriela Pavlíčková